FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

steauaclub.tk

steauaclub.tk29.01.2006 16:50

Salut! Steauaclub.tk e un mic site pentru suporterilor Stelei. E facut in timpul liber si chiar mi-ar placea sa fie mai extins decat este acum.

O mica precizare: nu as dori comentarii de genul:fcsteaua.ro este mai bun! Stiu si eu lucrul asta! :wink:

FANATIK RED-BLUE29.01.2006 17:54

Misto site-ul! Eu chiar m-am inscris mai de mult pe forum. O singura intrebare: tu l-ai facut???

steauaclub.tk29.01.2006 17:59
Misto site-ul! Eu chiar m-am inscris mai de mult pe forum. O singura intrebare: tu l-ai facut???

Tu ce crezi? Normal, nu este template! :evil:

armanovici29.01.2006 20:53

Aici ai reclama la siteul tau

La tine pe site ai reclama la alte siteuri,nu fcsteaua.ro...

 

Noi nu ne suparam..dar nu ar fi frumos sa pui si link catre www.fcsteaua.ro ?

 

tk1et.jpg

SteauaToronto29.01.2006 21:26

Vezi ca aveam de gand in viitor sa punem link la steauaclub.tk asa ca te rog :)) fii stelist :))))))!

steauaclub.tk29.01.2006 22:35

Ah, sorry! O sa se rezolve maine! :roll: E un link doar la pagina de linkuri, dar fcsteaua.ro merita mai mult :wink:

armanovici29.01.2006 22:42

Cum ar fi un banner!

steauaclub.tk30.01.2006 13:03

Am pus un link spre fcsteaua.ro in fiecare pagina si momentan un banner la pagina Links:

fcsteauaro7sk.gif

Daca aveti alte sugestii le astept. :)

FANATIK RED-BLUE30.01.2006 14:08

Da, as vrea sa-mi pui si mie link-ul www.freewebs.com/stelistul_1000 si iti promit ca ti-l pun si eu la mine!

Ultras_Fever_Forever30.01.2006 15:04
Da, as vrea sa-mi pui si mie link-ul www.freewebs.com/stelistul_1000 si iti promit ca ti-l pun si eu la mine!

 

 

esti penibil rau!!!

dbd30.01.2006 16:11

site-ul este foarte frumos...mai ales design-ul...te-ai supara daca te-as intrebar cati ani ai ? :o :)

steauaclub.tk30.01.2006 20:58
site-ul este foarte frumos...mai ales design-ul...te-ai supara daca te-as intrebar cati ani ai ? :o  :)

Nu ma supar, ca nu sunt fata. Saptamana viitoare fac 21. :wink:

SteauaToronto30.01.2006 21:04

da asta steauaclub.tk nu e rau, e chiar foarte bun...Succes!

Ultras_Fever_Forever30.01.2006 21:11

steauaclub.tk si mie imi place site-ul asta, eu l-am gasit prin google, inainte sa-i faci reclama aici!! un site misto fata de altele, se stiu aia cu site-uri penibile de posteaza aici si dai adimine primilor nuj cati inscrisi primii pe forum!!

steauaclub.tk30.01.2006 23:03

@SteauaToronto: Multumesc! :oops:

@Ultras_Fever_Forever:Fiecare isi arata dragostea fata de Steaua cum poate.

dbd31.01.2006 15:42
Nu ma supar, ca nu sunt fata. Saptamana viitoare fac 21.

ok...multi inainte...si bafta cu site-ul...( n-aveam de unde sa stiu daca esti baiat sau fata :D )

steauaclub.tk03.02.2006 19:51

Se pare ca cei de la firma de hosting au probleme mai mari decat ma asteptam si de aproape 2 zile site-ul este "mort". Asta e cand nu ai bani de ceva serios. Daca o tin tot asa... :cry: :cry:

dbd03.02.2006 20:22

:lol:

nu cred ca e problema de bani ... ca poti gasi hosturi forte ieftine ...

la mine de exemplu sa zicem ca nu ar fi problema de bani ... dar pur si simplu mi-e lene ... :lol: :D