FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand campionat de fifa cu domeniu.com

alexinho1719.09.2010 14:42

Vand siteu-ul http://fifa-fair-play.com

*Domeniul expira in 256 Zile

* Are 2485 Posturi

* 318 Membri Inregistrati

* Vizitatori nu sant prea multi ca de 2 Luni nu sa mai facut nici un campionat de fifa

*Siteul a fost facut de 7-8 Luni si pe el sa jucat pana acum 2 Luni campionat de fifa 08

*Doresc sa vand siteul pentru ca eu nu-l mai folosesc si pacat de domeniu ca mai e valabil si poate il mai poate folosi careva

*Pret 15€ ( negociabil)

*Bani se trimit doar prin Paypal

*Cineva interesat sa posteze aici si oferta ( dar fara mistouri cu 1 LEU sau dinastea asa )