
Data nasterii : 15.05.1986
Locul nasterii : Mihailesti, jud. Buzau
Post : portar
Nr. tricou : 31

Data nasterii : 15.05.1986
Locul nasterii : Mihailesti, jud. Buzau
Post : portar
Nr. tricou : 31
Un portar de mare pespectiva. A facut un meci exceptional impotriva rușilor de la Energie Vladivostok. A parat chiar si un penalty. Felicitari Toma! Multa succes si nu uita: Munca si perseverenta iti aduc cele mai mari satisfactii!
Bravo lui. Sa o tina tot asa si vom avea un portar din propria curte, tanar si care ne poate aduce mult mai multe satisfactii !!!
Se vede ce nu e un lucru rau sa te bazezi pe jucatori tineri din propria curte...eu cred ca ar trebui insistat pe acest aspect...
Date oficiale:
Data nasterii : 15.05.1986
Locul nasterii : Mihailesti (Buzau)
Post : portar
Nr tricou : 31
Email : M***@***
Debut in divizia A : -
Jocuri in divizia A : 0
Jocuri la Steaua : 0
Jocuri in sezonul curent : 0
Cartonase galbene in sezonul curent : 0
Cartonase rosii in sezonul curent : 0
Minute jucate in sezonul curent : 0
Goluri marcate : 0
Goluri marcate pentru Steaua : 0
Goluri marcate in sezonul curent : 0
Selectii la echipa nationala : 0
Goluri marcate pentru echipa nationala : 0
Toma merita o sansa.....chiar merita.Eu cred ca e mai bun ca rezerva ca Cernea
Ba asta cand o sa intre ? Ca m-am suparat de toti portarii astia de duzina..Carlos,Cernea :roll:
Chiar asa.Toma ar trebui încercat chiar in urmatoarea etapa cu Unirea Urziceni.O echipa care nu ar trebui sa scape fara 5-6 goluri.
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMA.Cineva sa-i dea o sansa lui TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMA
Poate ii da Sandoi la urmatorul meci al nationalei mici :wink:
la-i vazut vreodata jucand?Iti amintesti amiclaul cu Steaua Rosie Belgrad?A aparat senzational.Merita sa joace.Macar a doua repriza cu FCNational..
Portar fff bun l-am vazut la antrenamente Gabi un gol nu ia dat
) toma a avut curaju sa faq misto de el:)))