FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Marius Toma - portar titular la Steaua II

Bogdan4Steaua29.01.2006 01:34

portret_toma.gif

 

Data nasterii : 15.05.1986

Locul nasterii : Mihailesti, jud. Buzau

Post : portar

Nr. tricou : 31

sorin_77729.01.2006 03:35

Un portar de mare pespectiva. A facut un meci exceptional impotriva rușilor de la Energie Vladivostok. A parat chiar si un penalty. Felicitari Toma! Multa succes si nu uita: Munca si perseverenta iti aduc cele mai mari satisfactii!

DraqGol29.01.2006 10:12

Bravo lui. Sa o tina tot asa si vom avea un portar din propria curte, tanar si care ne poate aduce mult mai multe satisfactii !!!

redandblue29.01.2006 17:56

Se vede ce nu e un lucru rau sa te bazezi pe jucatori tineri din propria curte...eu cred ca ar trebui insistat pe acest aspect...

FANATIK RED-BLUE24.02.2006 18:46

Date oficiale:

 

Data nasterii : 15.05.1986

Locul nasterii : Mihailesti (Buzau)

Post : portar

Nr tricou : 31

Email : M***@***

Debut in divizia A : -

Jocuri in divizia A : 0

Jocuri la Steaua : 0

Jocuri in sezonul curent : 0

Cartonase galbene in sezonul curent : 0

Cartonase rosii in sezonul curent : 0

Minute jucate in sezonul curent : 0

Goluri marcate : 0

Goluri marcate pentru Steaua : 0

Goluri marcate in sezonul curent : 0

Selectii la echipa nationala : 0

Goluri marcate pentru echipa nationala : 0

gloribyh14.07.2006 11:16

Toma merita o sansa.....chiar merita.Eu cred ca e mai bun ca rezerva ca Cernea

MadFroG23.10.2006 08:36

Ba asta cand o sa intre ? Ca m-am suparat de toti portarii astia de duzina..Carlos,Cernea :roll:

Teoctist23.10.2006 08:45

Chiar asa.Toma ar trebui încercat chiar in urmatoarea etapa cu Unirea Urziceni.O echipa care nu ar trebui sa scape fara 5-6 goluri.

gloribyh13.11.2006 22:11

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMA.Cineva sa-i dea o sansa lui TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMA

I.N.Money14.11.2006 14:42

Poate ii da Sandoi la urmatorul meci al nationalei mici :wink:

gloribyh14.11.2006 18:09

la-i vazut vreodata jucand?Iti amintesti amiclaul cu Steaua Rosie Belgrad?A aparat senzational.Merita sa joace.Macar a doua repriza cu FCNational..

Nosferatus12.12.2006 20:41

Portar fff bun l-am vazut la antrenamente Gabi un gol nu ia dat :))) toma a avut curaju sa faq misto de el:)))