FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ce facem?

fastboca16.09.2010 07:16

eu unul nu mai mai regasesc in ceea ce face asociata suporterilor stelisti, si nu sunt unicul. Continuam complicitatea cu acest individ care ne duce pe drumul pieirii sau reincepem "lupta" dreapta impotriva cancerului Stelei si implicit al fotbalului romanesc?

 

Cum procedam, creem si noi, cei inversunati impotriva lui Becali, un site, formam si noi o asociatie, o galerie, dam numere lui horia ivanovic, injuram pe Becali de unii singuri???

 

sau trebuie sa ramanem toti uniti si sa ne deliniem punctele de vedere si sa strigam cu toti la unison: lasa-ne Jiji lasa-ne?

 

Nu stiu, noua nu ne place ce se intampla la Steaua si vrem s-o spunem.

Stanici16.09.2010 07:41

Nici nu ai cum sa te regasesti, nefiind membru. Daca erai si participai la sedinte, aflai ce si cum. Asa, sa stai si sa ceri altuia sa faca treaba in timp ce tu te uiti, e usor.