eu unul nu mai mai regasesc in ceea ce face asociata suporterilor stelisti, si nu sunt unicul. Continuam complicitatea cu acest individ care ne duce pe drumul pieirii sau reincepem "lupta" dreapta impotriva cancerului Stelei si implicit al fotbalului romanesc?
Cum procedam, creem si noi, cei inversunati impotriva lui Becali, un site, formam si noi o asociatie, o galerie, dam numere lui horia ivanovic, injuram pe Becali de unii singuri???
sau trebuie sa ramanem toti uniti si sa ne deliniem punctele de vedere si sa strigam cu toti la unison: lasa-ne Jiji lasa-ne?
Nu stiu, noua nu ne place ce se intampla la Steaua si vrem s-o spunem.
