Dupa plecarea lui Hamu, Cernea a ramas singurul portar cu 'experienta' din lotul Stelei! Totusi el a recunoscut zilele trecute ca in copilarie a fost dinamovist, iar in meciul cu rapid2 din cupa nu a aparat deloc bine. Astfel, indiferent de cine vine la Steaua portar in aceasta iarna si Cernea e in carti pentru titularizare. De aceea propun si un sondaj in care sa va exprimati opinia!
