fcsteaua.ro va realiza un interviu cu Dl.Emerich Ienei saptamana viitoare...daca dvs. ati fi reporterul ce intrebari i-ati adresa??
Incep eu..
Ar mai reveni in Ghencea ca antrenor Steaua?
In 1990 daca ar fi primit o oferta de la o mare echipa europeana ar fi lasat nationala pentru a accepta respectiva oferta?
Care post este deficitar la Steaua acum?
