SE PARE CA Hamu A SEMNAT SI Becali A CONFIRMAT CA A PRImiT BANII.VEI RAMANE IN INIMELE NOASTRE Hamu..
SE PARE CA Hamu A SEMNAT SI Becali A CONFIRMAT CA A PRImiT BANII.VEI RAMANE IN INIMELE NOASTRE Hamu..
Portarul bielorus Vasili Hamutovski a semnat un contract pe o perioadã de trei ani cu formația rusã Tom Tomsk. "Vasili s-a transferat în Rusia. Am primit în cont banii pentru acest transfer. Suma este de 500.000 de euro. Este bine șI pentru Steaua șI pentru Hamutovski??, ne-a declarat în exclusivitate Gigi Becali.
Ma doare inima cind vad ca la javre vine si Alexa ia la noi se desfiinteaza echipa
Jiji CHIAR ESTI ORB???????(de fapt cine e Jiji acesta)
Alexa nu vine nici la Dinamo ... E cu adevarat un caine pana la bani
:evil: >>>>Pai daca nu mege la caini atunci unde o sa joace?Cat despre Hamu' el si-a facut treaba la Steaua cu toate ca,cateodata a mai si adt cu batul in balta,ii urez succes la actuala sa echipa!!>>>> :twisted:
si-a facut datoria pt Steaua, acum sper sa se aduca un portar bun care sa fie peste "maidanezul" de Cernea!!