FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

HAMU PA.......PA

_LOVEST_25.01.2006 15:26

SE PARE CA Hamu A SEMNAT SI Becali A CONFIRMAT CA A PRImiT BANII.VEI RAMANE IN INIMELE NOASTRE Hamu..

alex stelist25.01.2006 16:12

Portarul bielorus Vasili Hamutovski a semnat un contract pe o perioadã de trei ani cu formația rusã Tom Tomsk. "Vasili s-a transferat în Rusia. Am primit în cont banii pentru acest transfer. Suma este de 500.000 de euro. Este bine șI pentru Steaua șI pentru Hamutovski??, ne-a declarat în exclusivitate Gigi Becali.

 

 

Ma doare inima cind vad ca la javre vine si Alexa ia la noi se desfiinteaza echipa

 

 

 

 

Jiji CHIAR ESTI ORB???????(de fapt cine e Jiji acesta)

cristianotopeanu25.01.2006 16:28

Alexa nu vine nici la Dinamo ... E cu adevarat un caine pana la bani

IONUTZ-CIPRIAN25.01.2006 16:39

:evil: >>>>Pai daca nu mege la caini atunci unde o sa joace?Cat despre Hamu' el si-a facut treaba la Steaua cu toate ca,cateodata a mai si adt cu batul in balta,ii urez succes la actuala sa echipa!!>>>> :twisted:

Ultras_Fever25.01.2006 17:51

si-a facut datoria pt Steaua, acum sper sa se aduca un portar bun care sa fie peste "maidanezul" de Cernea!!

armanovici25.01.2006 19:24