FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gimanstica Intrebare !

spinake31.08.2010 14:11
:hypocrite: Clubul are sala cu dotari pentru gimnastica si anume groapa cu bureti saltele etc ? M-ar fi interesat daca poate cineva sa ma ajute !!Multumesc