Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata.
Inapoi la site
Arhiva Forum
›
Clubul Sportiv al Armatei Steaua
› Gimanstica Intrebare !
Gimanstica Intrebare !
spinake
31.08.2010 14:11
Clubul are sala cu dotari pentru gimnastica si anume groapa cu bureti saltele etc ? M-ar fi interesat daca poate cineva sa ma ajute !!Multumesc