Se apropie Marea competitie si cred ca ar fi bine ca stelistii sa isi dea cu parerea despre aceasta editie a Mondialelor. In plus va provoc sa votati echipa care va castiga cupa, in opinia voastra.
Eu, cel putin, sunt sigur ca noua campioana mondiala va din EUROPA. La fel de sigur sunt ca Italia este cea mai puternica echipa a Europei, asta dupa ce am vazut Olanda Italia 1 3 :wink:. Votul meu: ITALIA!!!!
Forza azzuri
