FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cititi asta - pentru toti ultrasi

ultrassucks30.08.2010 15:09

voi va numiti fani ai echipei Steaua nu va e rusine? ieri ati dat in nepoata mea care are 10 ani nu va e rusine ma? cum veniti voi si dati in oameni nevinovati huliganilor

 

 

Adrian30.08.2010 15:14

Sigur nu ai batut-o tu ca nu a injurat sudul destul de tare si acum cauti sa dai vina pe altii?

ultrassucks30.08.2010 15:20
Sigur nu ai batut-o tu ca nu a injurat sudul destul de tare si acum cauti sa dai vina pe altii?

 

 

cum sa o bat eu ma tu crezi ca sunt ultras nebun la cap sa dau in copii si eu sunt in germania si ea in Romania si cine va crede-ti voi sa dati comunicate la oameni cand sa vina la meci si cand nu? eu cred ca voi sunte-ti bolnvi mintal si tot din cauza comunicatului vostru a plecat si Piturca s=a suit si Gigi pe masina lui si ati inceput cu gura se vede ca sunte-ti cu capu din cauza voastra a ajuns unde a ajuns Steaua RUSINE

*Alecs*30.08.2010 15:23
cum sa o bat eu ma tu crezi ca sunt ultras nebun la cap sa dau in copii si eu sunt in germania si ea in Romania si cine va crede-ti voi sa dati comunicate la oameni cand sa vina la meci si cand nu? eu cred ca voi sunte-ti bolnvi mintal si tot din cauza comunicatului vostru a plecat si Piturca s=a suit si Gigi pe masina lui si ati inceput cu gura se vede ca sunte-ti cu capu din cauza voastra a ajuns unde a ajuns Steaua RUSINE

 

Se vede ca esti plecat in Germania. Ai uitat limba romana complet! Din cauza celor ca tine, jegul ce conduce clubul nu poate fi indepartat!

 

dayra30.08.2010 15:25
voi va numiti fani ai echipei Steaua nu va e rusine? ieri ati dat in nepoata mea care are 10 ani nu va e rusine ma? cum veniti voi si dati in oameni nevinovati huliganilor

 

Bai desteptule, tu te crezi mah ce spui? Pai la 10 ani, daca venea unul si o lovea, o baga sub scaune! Acum erai cu ea la spital, la TV, nu pe net! Mincinosii ****, nu stiti cum sa faceti sa dati vina pe "huligani".Spurcatii ****, aveti in gura numai m**e d.inamo...stiti sa dati la ****, da` cand o luati in freza din cauza asta, tot voi sariti ca vaaai, ce am facut?

Mi se pare o mare aberatie ce spui tu si DACA, PRIN ABSURD, a fost ATINSA...ca LOVITA, nu are rost sa spun, fii sigur ca a fost fara intentie, nici macar ultima panarama de om nu ar lovi un copil de 10 ani.

Mancatori de *****!!!

ultrassucks30.08.2010 15:33
Bai desteptule, tu te crezi mah ce spui? Pai la 10 ani, daca venea unul si o lovea, o baga sub scaune! Acum erai cu ea la spital, la TV, nu pe net! Mincinosii ****, nu stiti cum sa faceti sa dati vina pe "huligani".Spurcatii ****, aveti in gura numai m**e d.inamo...stiti sa dati la ****, da` cand o luati in freza din cauza asta, tot voi sariti ca vaaai, ce am facut?

Mi se pare o mare aberatie ce spui tu si DACA, PRIN ABSURD, a fost ATINSA...ca LOVITA, nu are rost sa spun, fii sigur ca a fost fara intentie, nici macar ultima panarama de om nu ar lovi un copil de 10 ani.

Mancatori de *****!!!

 

 

:ce_oameni: deci voi cine va crede-ti defapt va dati atat de importanti si de inteligenti de parca voi ati cumparat clubul si le spune-ti la oameni sa nu vina daca sunt grasi, tigani, cocalari sau alte caricaturi ce face-ti descriminare? stailinistit ca neapoata a fost la politie si sunt pe urmele lui nemernicul ala si nu o sa apara la televizor pentru motive de siguranta

dayra30.08.2010 15:34
:ce_oameni: deci voi cine va crede-ti defapt va dati atat de importanti si de inteligenti de parca voi ati cumparat clubul si le spune-ti la oameni sa nu vina daca sunt grasi, tigani, cocalari sau alte caricaturi ce face-ti descriminare? stailinistit ca neapoata a fost la politie si sunt pe urmele lui nemernicul ala si nu o sa apara la televizor pentru motive de siguranta

 

Si ia zi-ne si noua ce urme ale "loviturii" are.

puyol30.08.2010 15:35

o fetita de 10 ani nu apare la TV din motive de siguranta. :)))=))))

dayra30.08.2010 15:40
o fetita de 10 ani nu apare la TV din motive de siguranta. :)) )=))))

Lasa asta.Mie tipul mi se pare mai indignat de faptul ca s-au dat comunicate si ca s-ar dori inlaturarea suporterilor "de rezultat", nicidecum de ce a "patit" nepoata lui de 10 ani...de aceea sunt si eu curioasa ce semne are fetita.

Bogdan30.08.2010 15:46

limba romana, probe. Pana una alta, topic inchis. Daca vrei sa-l redeschid te astept pe privat cu probe. Poze, filmulete etc.