Daca vom trece de Herenveen vom juca cu un adversar puternic in optimi, sincer prefer Betis, Az fiind o echipa incomoda care nu te lasa sa joci. Deci cum spuneam AZ sau Betis????
Daca vom trece de Herenveen vom juca cu un adversar puternic in optimi, sincer prefer Betis, Az fiind o echipa incomoda care nu te lasa sa joci. Deci cum spuneam AZ sau Betis????
Hai sa trecem mai intai de Heerenveen si vorbit dupa, ok?
Inchideti topicul.
Hai sa trecem mai intai de Heerenveen si vorbit dupa, ok?Inchideti topicul.
ce rau esti :lol: trebuie sa gandim in perspectiva :wink:
:evil:>>>>Gandesti degeaba daca nu esti sigur ca vom trece de olandezi>>>>mai bine deschideti acest topic dupa meciul cu olandezi>>> :twisted:
:evil:>>>>Gandesti degeaba daca nu esti sigur ca vom trece de olandezi>>>>mai bine deschideti acest topic dupa meciul cu olandezi>>> :twisted:
cine a zis ca nu sunt sigur ca nu trecem de olandezi??? cred ca toti stelistii nu concep faptul ca nu vom trece de Heerenveen :wink:
:evil: >>>M-am referit la faptul ca nu ar trebui sa ne gandim mai departe,deoarece nici nu am trecut de olandezi,si nu trebuie sa-i minimalizam,sa nu ne facem planul k tiganul!!Si eu ma gandesc ca trecem de ei dar....>>>> :twisted:
S-a mai discutat pe marginea acestui subiect. Pana cand nu trecem de Heerenveen nu are rost sa ne facem planuri. La vremea cuvenita vom discuta si despre cei doi adversari(speram cu totii sa avem ocazia sa vorbim despre Alkmaar sau Betis).
Topic inchis.