FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Selectie Steaua Juniori `94

poro1026.08.2010 09:06

As dorii sa vin la Steaua grupa 1994 , sunt legitimat la Dinamo si doresc sa vin la Steaua gr `94 !

 

Daca cineva stie numarul de telefon al antrenorului sau un numar de contact pentru a lua legatura cu cineva sa vin sa dau probe

 

Detalii despre mine :

 

- 16 ani

- 1.77 m

- 75 kg

- Solid ,

- Joc fundas/mijlocas dreapta

- Joc fotbal de 10 ani

 

 

Daca cineva ma poate ajuta sa iau legatura cu antrenorul Stelei gr `94 sa lase un reply cu numaru de telefon , sau sa ia legatura cu mine pe id de messenger: al3x94_dinamo [@] yahoo [dot] com

Daniel-Ionut26.08.2010 09:13

Pai ce sa cauti mah la Steaua daca joci la Dinamo?

poro1026.08.2010 09:15

am liber de la Dinamo , grupa 1994 sa format cu cei de la 1995 , si vreau sa vin la Steaua 1994 ! Pe unii de la Dinamo [ majoriatea ] lea dat liber de contract ! Deci trebuie sa ne cautam echipe !

 

Si vreau sa vin la Steaua ,

Adrian26.08.2010 09:16

Aoleu, prietene, daca vrei sa primesti mailuri, schimba adresa de mail ca ne cam deranjeaza. Si nu ma refer la partea cu Al3x94.

:D

Nu stiu daca ai nimerit bine pe aici. Nu suntem site-ul oficial al echipei. Suntem site-ul oficial al suporterilor. Daca vrei informatii corecte, treci si tu prin Ghencea si intreaba, ca asa e cel mai bine.

 

Totusi, daca nu te vrea dinam0, ce te face sa crezi ca te vrea Steaua?

poro1026.08.2010 09:21

la Dinamo am jucat 1 an , a expirat contractu si nu am mia vrut sa raman la ei , motivele mele [ aceleasi antr . ] , si la Steaua nu`ti face tu griji ! Nu te lua nici odata dupa aparente !

 

Daca stie cineva nr postati , ms frumos .

Daniel-Ionut26.08.2010 09:22

Intra pe www.steauafc.com, daca vrei sa gasesti un mail ceva...

 

Dar totusi, esti dinam0vist sau Stelist?

poro1026.08.2010 09:24

tin cu Steaua , am vrut sa vin acum 1-2 ani cand era Uzunea Dumitru antrenor la Steaua , dar nu m-a lasat Dinamo X(

Adrian26.08.2010 09:31

Prietene, ai spus ca ai fost pus pe liber de dinam0. De asta te intreb. Daca nu te vrea dinam0, daca aia nu cred ca esti destul de bun pentru ei, ce te face sa crezi ca te vrea Steaua, ca esti bun pentru Steaua?

 

 

Avand in vedere ca la nivel de juniori Steaua a maturat pe jos cu dinam0 pe unde i-a prins, nu crezi ca o sa-ti fie cam greu sa te impui?

RobYnho26.08.2010 09:32
la Dinamo am jucat 1 an , a expirat contractu si nu am mia vrut sa raman la ei , motivele mele [ aceleasi antr . ] , si la Steaua nu`ti face tu griji ! Nu te lua nici odata dupa aparente !

 

Ce contract, ma ? Ai 16 ani, esti junior. Nu cred ca ai ajuns sa ti se faca contract. Sau poate esti si tu vreun Matei. Ii ceri frumos carnetul. Daca nu-ti da dezlegare, fa un pachet!

poro1026.08.2010 09:34

am inteles, o sa vin la clubu Steaua din Ghencea, multumesc , dati un T/C !