23.01.2006 13:09
www.freewebs.com/gheorghe_nicolaescu este link-ul. Daca vreti sa intrati bine, daca nu iarasi bine. Mai am de facut cateva "chestii" la el. Pt Gaby: acum e aproape gata!
www.freewebs.com/gheorghe_nicolaescu este link-ul. Daca vreti sa intrati bine, daca nu iarasi bine. Mai am de facut cateva "chestii" la el. Pt Gaby: acum e aproape gata!
www.freewebs.com/gheorghe_nicolaescu este link-ul. Daca vreti sa intrati bine, daca nu iarasi bine. Mai am de facut cateva "chestii" la el.
Tinere, mai ai sa-l faci, de fapt. In rest, numai de bine !