FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ati vazut SUPER SITE-UL facut de mine pt bunicul meu?

FANATIK RED-BLUE23.01.2006 13:09

www.freewebs.com/gheorghe_nicolaescu este link-ul. Daca vreti sa intrati bine, daca nu iarasi bine. Mai am de facut cateva "chestii" la el. Pt Gaby: acum e aproape gata!

Gaby23.01.2006 13:30
www.freewebs.com/gheorghe_nicolaescu este link-ul. Daca vreti sa intrati bine, daca nu iarasi bine. Mai am de facut cateva "chestii" la el.

 

Tinere, mai ai sa-l faci, de fapt. In rest, numai de bine !