Suntem 5 suporteri ai Stelei de decenii si venim la meci sa ne incurajam echipa joia viitoare la Zurich am fii vrut sa stim daca se efectueaza deplasare din Romania ca suntem putini dar oricum ne vom rupe corzile vocale pentru Steluta ca intotdeauna.Astept un raspuns si forza Steaua!!!!!!!! ![]()
![]()
