FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steag

olfgob21.08.2010 16:21

sunt in situatia de a cumpara un steag al Romaniei,cu semnaturile lui Lacatus si Hagi(steag in marime normala,de ala care atirna pe primarie),iar semnaturile cu marker.nu ma pricep,cred ca 100 ron nu e mult.astept pareri

TURKU21.08.2010 17:09

Cu Hagi autograf as putea oricand sa ti fac rost,dar Lacatus e plecat in SPANIA :(