21.08.2010 16:21
sunt in situatia de a cumpara un steag al Romaniei,cu semnaturile lui Lacatus si Hagi(steag in marime normala,de ala care atirna pe primarie),iar semnaturile cu marker.nu ma pricep,cred ca 100 ron nu e mult.astept pareri
sunt in situatia de a cumpara un steag al Romaniei,cu semnaturile lui Lacatus si Hagi(steag in marime normala,de ala care atirna pe primarie),iar semnaturile cu marker.nu ma pricep,cred ca 100 ron nu e mult.astept pareri
Cu Hagi autograf as putea oricand sa ti fac rost,dar Lacatus e plecat in SPANIA ![]()