20.08.2010 18:20
Prima propunere ar fi sa putem pune avatare ceva mai mari nu 90 x 90 cum este acum , un 150 x 150 .
Si ar mai fi o propunere pentru sectiunea "Meciurile Stelei" : cand se face topic nou despre urmatorul meci sa se puna pe sticky , pentru a ramane mereu primul , in caz ca alti mai comenteaza si alte meciuri ,iar dupa sa se puna la loc pe normal , pentru a se pune pe sticky urmatorul meci al Stelei
Si ar mai trebui si 1-2 analizatori ai meciurilor Stelei , cele terminate .
EDIT :Sunt nou pe aici si nu am vazut sectiunea de propuneri , daca v-as ruga sa mutati subiectul acolo ar fi in regula ?
