FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Spider-Man 3

«12»
adriancostin8320.01.2006 21:13

Pe 4 mai 2007 va incepe al treile film.......voua va place?......mie da.........maacr poza o sa pun mai jos o poza!!!!!

 

spiderman-movie3.jpg

ce ziceti?????? :twisted:

armanovici21.01.2006 00:55

Locul topicului e la reclame...

adriancostin8321.01.2006 02:39

reclame??...eu nu fac reclama daca nu ma platesc :P eu doar va informez...nu fac nici o reclama

FANATIK RED-BLUE25.01.2006 18:03

Adriane, Adriane... Daca nu te supui regurilor nu stiu ce se va intampla! Asculta-l pe armanovici ca poate imediat "sa te elimine".

dbd28.01.2006 21:27

nu ma pasioneaza spier man :evil:

adriancostin8329.01.2006 02:04

nici pe mine....dar spider-man da.....!!

Darius_Stelistul15.02.2006 10:49

Gata imi cer scuze.O sa mai citesc regulile odata.

Darius_Stelistul16.02.2006 17:30

O sa vb cu un moderator sa imi stearga contul ca eu nu mai am e sa caut pe acest forum.Dece toti se iau de mine si de stelsitul_1000?

adriancostin8317.02.2006 00:08

Alo???....tu ai venit aici sa ma certi?....si asta e o reclama...daca ai citit regulile aici poti sa faci reclama la tot ce iti trece prin cap...daca nu crezi mai citeste o data

IONUTZ-CIPRIAN17.02.2006 09:39

:evil: >>>Lasa-l ca este de pe alta planeta,sau se crede moderator!!>>> :twisted:

FANATIK RED-BLUE17.02.2006 13:20

Va referiti la radoi40, nu?

IONUTZ-CIPRIAN17.02.2006 13:42

:evil: >>>Si tu poti fi luat in calcul!!>>> :twisted:

Ultras_Fever17.02.2006 14:36
:evil: >>>Si tu poti fi luat in calcul!!>>> :twisted:

 

doamne amandoi sunteti stresanti !!

IONUTZ-CIPRIAN17.02.2006 14:52

:evil: >>>Pai cum naiba sa nu fiu cand m-au tampit astia cu discutiile lor ar trebui sa-si deschida un topic numai pentru ei si sa discuta acolo ce vor,si pe deasupra mai fac observatii si la altii!!>>> :twisted:

Ultras_Fever17.02.2006 17:12

@pala_ionut002

nu era vb de tine ca esti stresant, ci de radoi40 si stelistul_1000 :twisted:

IONUTZ-CIPRIAN17.02.2006 17:18

:evil: >>>Atunci te rog sa accepti scuzele mele!!>> :twisted:

dbd18.02.2006 23:00

cat despre topic :

adriane zi si mie ca nu am inteles...pe 4 mai 07 vor incepe filmarile sau va fi gata filmul ? :)

adriancostin8321.02.2006 01:46

Pey....deja AU INCEPUT FILMARILE(cred) :? ......acum se lucreaza....dar chiar nu stiu..

hannibal21.02.2006 07:58

culorile de pe costumul lui spiderman sunt culorile clubului nostru ..ar trebui sa ne inspiram de la spiderman pentru o eventuala mascota !

dbd21.02.2006 17:35

misto observatie...dar deja este o mini mascota zimbrul de la RAFO... :?

adriancostin8322.02.2006 08:16

mai bine spider-man decat un taur... :P

FANATIK RED-BLUE22.02.2006 15:54

Eu sunt stresant??? V-am zis ca nu fac pe moderatorul ci dau doar sfaturi!

adriancostin8323.02.2006 04:22

....ca un moderator :P

Mirel_Radoi26.02.2006 14:55

E tare spider-man.Si mie imi place.Am vazut filmul si e super tare

FANATIK RED-BLUE04.03.2006 20:51

ANUNT OFICIAL: eu impreuna cu adriancostin83 am facut pace totala! Dupa cazul "banatu" au iesit scantei, dar acum, in final, am facut pace!

«12»