20.01.2006 12:44
nu imi place sa fac reclame la alte site-uri in legatura cu Steaua deoarece sunt innebunit dupa fcsteaua.ro ... asa ca fac reclama la altceva super interesant...
www.ozn.ro
puteti gasi subiecte foarte interesante care va vor schimba parerea despre ozn-uri...
puteti intra si la forum...unde se duscuta si despre arheologie, astronautica antica si altele...( site-ul nu este al meu )
