FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

nev de ajutor

Ionut pdj17.08.2010 09:11

Cum as putea lua legatura cu dintre antrenorii de la Steaua 2 pentru a putea da o proba.

Am jucat in portugalia in divizia II la juniori .

Varsta: 17 ani.

Inaltimea: 1.70

 

 

Cine ma poate ajuta sa ma ajute cu informatii in privire cu informatii la id : puya_ionutzzz :steag_cruce_invers:

 

 

1on17.08.2010 09:26

Intra pe saitul oficial www.steauafc.com. O sa gasesti un mail de contact al clubului.

ebonyc20.08.2010 12:10

Succes!

chodi do piče20.08.2010 12:14

Cum as putea lua legatura cu dintre antrenorii de la Steaua 2 pentru a putea da o proba.

Am jucat in portugalia in divizia II la juniori .

Varsta: 17 ani.

Inaltimea: 1.70

 

 

Cine ma poate ajuta sa ma ajute cu informatii in privire cu informatii la id : puya_ionutzzz :steag_cruce_invers:

 

 

 

Ti-l doresti asa de mult patron pe ne-a Gigi? Ba voi nu ganditi ma?

f234567k20.08.2010 13:21

Mai bine du-te la Sportul Studentesc! Chiar daca o sa fi platit in paltoane, telefoane si borcane cu zacusca doi ani, esti pe mana unor profesionisti si poti ajunge ceva in fotbal. Daca tu il preferi pe Leo Strizu antrenor, mult succes atunci!

y-jam20.08.2010 14:03

Dar Academia Hagi nu ar fi mai ok? Deoarece acolo sunt toate conditiile posibile de a deveni cineva atat ca om, cat si ca fotbalist. Acum daca esti la scoala cred ca e un pic mai dificil. Oricum, iti urez succes oriunde te vei duce.

pytycrys20.08.2010 20:35

Ramai afara. Oriunde. Fotbalul romanesc nu are viitor, e plin de coruptie, nepotisme si altele. Iti zic din experiente proprii. Steaua isi bate joc de jucatori la toate nivelele de varsta.