Cum pot face un steag cu un bat??
Etapele le stiu...insa am niste intrebari:
1.Am voie la tribuna I sau II sau chiar 0 cu steaguri uriase(6m/7,5m)?
2.Unde pot gasi un magazin de panza bun?
3.Ce fel de vopsea trebuie sa folosesc?
4.Care este dimensiunea maxima admisa a batului?(pe Ghencea nu in deplasare)
![]()
![]()
![]()
