16.08.2010 15:53
PSP e valabil .NOKIA sa dat
UP
gaby un fular pe mine mar interesa , daca mai este valabila pana pe 10 sept (atunci iau salariu) vorbim
gaby un fular pe mine mar interesa , daca mai este valabila pana pe 10 sept (atunci iau salariu) vorbim
ti-am lasat pm.vb mai multe acolo.
sa dat PSP si XBOX raman doar fularele si esarfele.