FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

vand PSP Sony modat

gabitzubrasov16.08.2010 15:53

Vand PSP Sony modat,stare impecabila,nota 10/10,card 4GB,husa,incarcator.

 

pret 400 ron

 

sony_psp.jpg

gabitzubrasov20.08.2010 11:48

CNokia_N97_mini_2.jpgVAND NOKIA N97 MINI ORIGINAL, IN STARE IMPECABILA, 8GB MEMORIE,FOLIE PE ECRAN, NOTA 10/10, FARA NICI O URMA DE UZURA, CUTIE + TOATE ACCESORIILE, ARE 2 ORE VORBITE.PRET 1000 LEI

aurik1121.08.2010 18:06
Vand PSP Sony modat,stare impecabila,nota 10/10,card 4GB,husa,incarcator.

 

pret 400 ron

 

sony_psp.jpg

 

mai este valabil ? sunt din prahova

gabitzubrasov22.08.2010 07:53

PSP e valabil .NOKIA sa dat

 

 

 

UP

gabitzubrasov24.08.2010 14:47

esarfele 30 ron /bucata

 

fularele 35 ron/bucataDSC00056.JPG

 

 

DSC00057.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

Alexbrasov24.08.2010 18:32

gaby un fular pe mine mar interesa , daca mai este valabila pana pe 10 sept (atunci iau salariu) vorbim

gabitzubrasov25.08.2010 10:45
gaby un fular pe mine mar interesa , daca mai este valabila pana pe 10 sept (atunci iau salariu) vorbim

 

ti-am lasat pm.vb mai multe acolo.

gabitzubrasov31.08.2010 12:46

UP pt PSP si fulare...

 

 

Vand xBox 360 Premium modat,HDD 20 Gb,stare impecabila,functioneaza perfect,25 jocuri,2 manete,cablu TV+cablu hdmi,+ ventilator special pt racire,pret 800 ronxbox.jpg

 

 

gabitzubrasov08.09.2010 17:28

sa dat PSP si XBOX raman doar fularele si esarfele.