16.08.2010 14:41
Vand joystick Logitech Precision , nou nout , nu l-am folosit niciodata.L-am primit cadou dar sunt " fan tastatura " ![]()
Pentru cei interesati il vand la pretul de 40 lei (pe Pronet e 60 lei , pe Sigmanet 50 lei )
Vand joystick Logitech Precision , nou nout , nu l-am folosit niciodata.L-am primit cadou dar sunt " fan tastatura " ![]()
Pentru cei interesati il vand la pretul de 40 lei (pe Pronet e 60 lei , pe Sigmanet 50 lei )