FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Joystick Logitech

razvan2816.08.2010 14:41

Vand joystick Logitech Precision , nou nout , nu l-am folosit niciodata.L-am primit cadou dar sunt " fan tastatura " :D

 

Pentru cei interesati il vand la pretul de 40 lei (pe Pronet e 60 lei , pe Sigmanet 50 lei )