FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cumpar Ouzo

razvan2816.08.2010 12:02

Vreau si eu sa cumpar o sticla de Ouzo , sau daca stiti vreun loc unde gasesc ar fi ideal .

stelistul^16.08.2010 12:18

Daca imi spuneai acum o saptamana iti luam un bax din Grecia :) Incearca totusi la Mega Image.

axl16.08.2010 12:21

Am doua sticle acasa, le-am luat din Grecia cu 26 euro/bucata. Ti le dau la acelasi pret.

Marius16.08.2010 12:32

bisnitarule!

 

dar te iert, mai ales ca v-au micsorat astia salariile.

razvan2816.08.2010 12:48
Am doua sticle acasa, le-am luat din Grecia cu 26 euro/bucata. Ti le dau la acelasi pret.

 

 

Auu...e ceva cam mult nu prea pot da mai mult de 50 lei.

 

Fane16.08.2010 13:18

Cum poti sa bei mah after shave d`ala ??

axl16.08.2010 13:20

Pai nu beau ma, de-aia le vand. Eram beat cand le-am cumparat, aveam impresia ca-i place lu Pisi. Da' nu-i place.

 

IMG_3840.JPG

Marius16.08.2010 13:37

pisi = frumu?

 

sau ai ceva sa ne marturisesti?

axl16.08.2010 13:44

Da ma. Vorbim cu Pisi de-acuma.

razvan2816.08.2010 14:36

Mie mi s-a parut buna cand am baut..ma rog eram beat da chiar si asa tin minte ca era buna.Ofer 50 lei pe ea te intereseaza ?

MikStelista16.08.2010 15:13
Am doua sticle acasa, le-am luat din Grecia cu 26 euro/bucata. Ti le dau la acelasi pret.

 

In loc sa iei Metaxa sa-i dai lui Fanica sa guste, tu cumperi tampenii :D

1on16.08.2010 15:33

Romania are ditamai podgoriile si livezile si tigani care sa faca cazane de rachiu iar voi beti toate trasnaile...

razvan2817.08.2010 13:27

Nu-mi place rachiul...totusi o palinca de pruna de Maramures nu ar strica daca tot ai adus vorba :D

saptemai05.09.2010 17:44

nu stiu daca mai e de actualitate dar na de aici:

 

http://www.noiaducembautura.ro/detalii-id3...zo-12-0.7L.html

 

http://distributionhouse.ro/products.jsp?categoryId=11

 

si preturile sunt ok tinand cont ca-ti dau si bon fiscal....

 

 

AG05.09.2010 20:37

gasesti ni supermarket la nic / piata romana . 77 lei sticla 1L

iNsTiGaToR09.09.2010 14:39

@saptemai ...site-urile alea sunt bune pentru cei din Brasov

Conditii de livrare

 

Pentru a se realiza livrarea in municipiul Brasov, comenzile trebuie sa fie de minim 100 LEI

Pentru a se realiza livrarea pe o raza de 20 km de municipiul Brasov, comenzile trebuie sa fie de minim 300 LEI

Pentru a se realiza livrarea pe o raza de 75 km de municipiul Brasov, comenzile trebuie sa fie de minim 1000 LEI

- noiaducembautura.ro