Vreau si eu sa cumpar o sticla de Ouzo , sau daca stiti vreun loc unde gasesc ar fi ideal .
Vreau si eu sa cumpar o sticla de Ouzo , sau daca stiti vreun loc unde gasesc ar fi ideal .
Daca imi spuneai acum o saptamana iti luam un bax din Grecia
Incearca totusi la Mega Image.
Am doua sticle acasa, le-am luat din Grecia cu 26 euro/bucata. Ti le dau la acelasi pret.
bisnitarule!
dar te iert, mai ales ca v-au micsorat astia salariile.
Am doua sticle acasa, le-am luat din Grecia cu 26 euro/bucata. Ti le dau la acelasi pret.
Auu...e ceva cam mult nu prea pot da mai mult de 50 lei.
Cum poti sa bei mah after shave d`ala ??
pisi = frumu?
sau ai ceva sa ne marturisesti?
Da ma. Vorbim cu Pisi de-acuma.
Mie mi s-a parut buna cand am baut..ma rog eram beat da chiar si asa tin minte ca era buna.Ofer 50 lei pe ea te intereseaza ?
Am doua sticle acasa, le-am luat din Grecia cu 26 euro/bucata. Ti le dau la acelasi pret.
In loc sa iei Metaxa sa-i dai lui Fanica sa guste, tu cumperi tampenii ![]()
Romania are ditamai podgoriile si livezile si tigani care sa faca cazane de rachiu iar voi beti toate trasnaile...
Nu-mi place rachiul...totusi o palinca de pruna de Maramures nu ar strica daca tot ai adus vorba ![]()
nu stiu daca mai e de actualitate dar na de aici:
http://www.noiaducembautura.ro/detalii-id3...zo-12-0.7L.html
http://distributionhouse.ro/products.jsp?categoryId=11
si preturile sunt ok tinand cont ca-ti dau si bon fiscal....
gasesti ni supermarket la nic / piata romana . 77 lei sticla 1L
@saptemai ...site-urile alea sunt bune pentru cei din Brasov
Conditii de livrare
Pentru a se realiza livrarea in municipiul Brasov, comenzile trebuie sa fie de minim 100 LEI
Pentru a se realiza livrarea pe o raza de 20 km de municipiul Brasov, comenzile trebuie sa fie de minim 300 LEI
Pentru a se realiza livrarea pe o raza de 75 km de municipiul Brasov, comenzile trebuie sa fie de minim 1000 LEI
- noiaducembautura.ro