FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

RICA NEAGA, STELIST ADEVARAT!!!

radoi8616.01.2006 10:46

Tocmai a fost pe chatul prosport unul dintre cei mai iubiti stelisti din ultimii ani, Adrian Neaga! Si a dat niste raspunsuri care m-au facut sa cred ca omul asta e intr-adevar un STELIST ADEVARAT si ca a meritat cu prisosinta tricoul ros-albastru!

Sper sa se intoarca cat mai curand la clubul pe care-l iubeste si la suporterii care-l iubesc!!!

bebeto16.01.2006 14:48

si eu sper.am auzit ca Jiji vrea sa ofere 1,5 mil pe cocis.cu banii astia mai bine il ia pe neaga,care e super atacant.

dbd16.01.2006 15:44

se va intoarce....chiar acu am vazut la stiri cum ca va veni in vara...

Ultras_Fever16.01.2006 16:23

acum la vara, nu conteaza...este dorit de toti si eu abia astept sa se intoarca la Steaua!

I.N.Money17.01.2006 01:12

Un Trio Iacob-Neaga-Dica...de vis 8O ..cine ar sta in calea noastra cu asemenea jucatori...

IONUTZ-CIPRIAN19.01.2006 13:13

:evil: >>>NOI il vrem....el ar veni si pe jos pana la STEUA,dar conducerea il mai vrea?Ar fi k-lumea un trio asa de bun,cred ca i-ar intrece pe cei de la ceferisti!>>> :twisted:

axl2326.01.2006 11:17

sper din tot sufletu sa se intoarca la Steaua, intradevar un trio cu el, Dica si Iacob ar fi de vis. sa vezi atunci goluri. totusi l-as prefera pe Danciulescu in locul lui Dica. e mai lucid.

radoi8626.01.2006 12:33
sper din tot sufletu sa se intoarca la Steaua, intradevar un trio cu el, Dica si Iacob ar fi de vis. sa vezi atunci goluri. totusi l-as prefera pe Danciulescu in locul lui Dica. e mai lucid.

 

Danciulescu mai lucid ca Dica? IMPOSIBIL!

Poate alearga mai mult, dar Dica pare cel mai lucid fotbalist din divizia A! Pare exact ca Jardel (si nu ma refer la Banel)

axl2326.01.2006 13:04

raman la parerea mea, ca Danciu e mai lucid ca Dica, rateaza mai putin, colaboreaza mai mult cu mijlocul si ceilalti atacanti, finalizeaza mai des. nu spun ca Dica trebuie schimbat, e un atacant exceptional, spun doar ca l-as prefera pe Danciu in locul lui. ia-o ca pe un cui fix al meu.

Virgil26.01.2006 14:57

Sigur ca Neaga e Stelist adevarat.Prin tot ce a facut pentru Steaua,pentru felul in care vorbeste despre Steaua si pentru dorinta arzatoare de a reveni la Steaua.

In imaginile de mai jos parca ar fi imbracat in tricoul nationalei.

 

1332.jpg0012.jpg

FANATIK RED-BLUE26.01.2006 16:26

Trebuia sa pui si o optiune de genul: nu stiu dar sper!

Recoba27.01.2006 03:44

rica daca revine va fi mai iubit ca niciodata insa chestia cu Danciulescu mai lucid decat Dica :lol: :lol: :lol: normal ca nu rateaza asa mult k la Dinamo el joaca numai cu fata la poarta k asa e facut jocul lui Dinamo pentru cei doi atacanti :lol: pecand Dica face jocul este cel mai Cerebral jucator din divizia A in momentul de fata iar cu pasele ce serpentine a inceput sa traseze Dica e deja un Zidane in versiune mioritica :P

axl2327.01.2006 10:53

zidane? sa fim sobri! o astfel de comparatie ma intristeaza! Dica merita sa joace la Steaua dar sa nu exageram. zidane?

cate goluri a dat Dica in poarta lui Dinamo? Danciulescu a dat vreo 7, dupa cate mi-aduc eu aminte.

in fine, imi pare rau ca am starnit discutia.

dbd28.01.2006 22:03

cat despre titlul topicului : Avea cineva dubii ca Neaga nu e Stelist adevarat ? :lol:

Recoba29.01.2006 02:08

axl 22 frate am zis o figura de stil :lol: :lol: citeste mai bine faza cu versiunea mioritica :lol: :lol: de Danciu mi a placut si recunosc ca inca il admir e un profesionist si nu l-am auzit sa atace Steaua prin declaratii sau alre mizerii cum fac coechipierii lui si joaca bine :D da in momentul de fata Dica joaca pentru echipa si joaca bine sa vazut cu rosenborg k nu era om de pase in teren :) am deviat de la topic uite sa te impac ,ar fi cel mai atare atac Dica pasa si Danciu gol :lol: toate cele bune

dbd30.01.2006 16:16

apropo de Dica si de topic : :roll: :roll: :roll: Dica cu Neaga pasa , pasa gol !!! :roll: :roll: :roll:

ryyzzi30.01.2006 18:12

Sper ca la vara sa fie adus inapoi pt ca Steaua are mare nevoie de el. Salutari Rica.

ryyzzi30.01.2006 18:15

Rica te asteptam la vara ca sa joci in Champions Ligue alaturi de noi. Rica stelistul nr 1.

axl2303.02.2006 10:42

recoba, frate, Danciulescu e un cui fix al meu, imi doresc mult sa se intoarca la Steaua, nu cred ca e posibil dar continui sa sper. ma doare sufletul cand vad jucatori valorosi, ca Danciu, neaga, de ce nu si aliuta, alungati aproape din Ghencea pentru contracte de rahat prin asia sau din interese personale ce nu au legatura cu clubul. in fine, sunt off topic, neaga merita adus din nou la Steaua, merita si poate.

ultras200607.02.2006 15:54

aaaa

MadFroG09.02.2006 13:05

Probabil ca in vara Neaga va reveni la Steaua ...mizez si pe dorinta lui Jiji de a intra in Cl

the_killer25.02.2006 08:45

eu cred ca va veni la Steaua