Tocmai a fost pe chatul prosport unul dintre cei mai iubiti stelisti din ultimii ani, Adrian Neaga! Si a dat niste raspunsuri care m-au facut sa cred ca omul asta e intr-adevar un STELIST ADEVARAT si ca a meritat cu prisosinta tricoul ros-albastru!
Sper sa se intoarca cat mai curand la clubul pe care-l iubeste si la suporterii care-l iubesc!!!


