FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

ce parere aveti despre acest site ?

M1rceaSUD10.01.2006 10:04

http://www.ultra.haos.ro/e107_plugins/auto...ltra%20Pictures

site cu f multe poze ultra din toata lumea ... in curand si filmulete

Virgil10.01.2006 11:13

Excelent site.Bravo omule !

dbd10.01.2006 12:05

e misto...dar trebuia sa pui topicul asta a sectiunea reclaame...cred ca moderatorii o sa-l mute ...