FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

telefoane second-hand

TURKU02.08.2010 09:55
:bananadance: LG KG220-50 ron,Siemens 20 ron,Sony Ericsson 20 ron

Lgk220_.jpg

lgk220.jpg

SE.jpg

Siemens.jpg

RaMs3s20.08.2010 23:26

ce card ai pe siemens ?

 

iti dau 4 lei pe el si un pistol cu bile

Daniel-Ionut21.08.2010 10:35
iti dau 4 lei pe el si un pistol cu bile

 

Plusez!!!

3 lei, un pistol cu bile si unu` cu apa!!!

TURKU21.08.2010 11:29
:wub: ce caterinca aveti in voi:))) :wall: faceti un dus la stranduri