Pe site-ul celor care se ocupa cu campania gasesti si o rubrica magazin.
stiu asta .. dar am specificat ca eu caut modelul acela, nu alte modele
modele din alea din ce stiu eu nu se mai gasesc
cum sa nu se mai gaseasca modelu ala .. e cel mai fain ![]()
din pacate, nu cred ca se mai gaseste. Recent am pierdut modelul acela de tricou, am zis ca innebunesc. Nici acum nu am trecut peste soc. In alta ordine de idei, asta e site-ul unde se da comanda: http://www.noiigolani.ro/blog/products-page/
oare nici la comanda nu se poate face ?
pacat, ca mie imi placea cel mai mult .. restu nu imi plac asa mult, poate doar cel cu RUPE FRONTIERA
Aici se gaseste: http://www.desteptarea.info/mag.php
ce preturi au .. de parca is nush ce marca .. Doamne
m-am uitat si eu peste linkul ala , chiar ca au niste preturi imense, sapca 100 RON ? ![]()
e teparaie , sa nu-ti iei nimic de la hotii aia.
Voi stiti sa cititi? Preturile sunt exprimate in lei moldovenesti !!!