FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

tricou basarabia

cRiss4Steaua29.07.2010 20:24

unde gasesc si eu tricoul asta ?

 

http://yfrog.com/2ttricouclasicj

f234567k29.07.2010 20:40

Pe site-ul celor care se ocupa cu campania gasesti si o rubrica magazin.

cRiss4Steaua29.07.2010 22:40

stiu asta .. dar am specificat ca eu caut modelul acela, nu alte modele

RaMs3s29.07.2010 23:02

modele din alea din ce stiu eu nu se mai gasesc

cRiss4Steaua30.07.2010 09:39

cum sa nu se mai gaseasca modelu ala .. e cel mai fain :|

 

puyol30.07.2010 10:26

din pacate, nu cred ca se mai gaseste. Recent am pierdut modelul acela de tricou, am zis ca innebunesc. Nici acum nu am trecut peste soc. In alta ordine de idei, asta e site-ul unde se da comanda: http://www.noiigolani.ro/blog/products-page/

cRiss4Steaua30.07.2010 10:52

oare nici la comanda nu se poate face ?

 

pacat, ca mie imi placea cel mai mult .. restu nu imi plac asa mult, poate doar cel cu RUPE FRONTIERA

FzcsmIsBack06.08.2010 20:52
cRiss4Steaua06.08.2010 21:10

ce preturi au .. de parca is nush ce marca .. Doamne

gio_stgloria06.08.2010 21:24

m-am uitat si eu peste linkul ala , chiar ca au niste preturi imense, sapca 100 RON ? :|

 

e teparaie , sa nu-ti iei nimic de la hotii aia.

Tz3pI06.08.2010 22:05

Voi stiti sa cititi? Preturile sunt exprimate in lei moldovenesti !!!