FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

VAND TRICOUL OFICIAL AL Stelei PENTRU MECIURILE DIN EUROPA LEAGUE SEZONUL 2009-2010

cozmin29.07.2010 09:52

Vand tricou identic cu cel din imagine, nou-noutz (cu eticheta) . Pret 130 ron http://magazin.steauafc.com/ro/lei/produse...GOALK/20022228/

george8430.07.2010 13:31

m-ar interesa tricoul dar numai daca vrei ceva la schimb!!bafta

cozmin30.07.2010 17:09

ceva la schimb, as vrea un alt tricou. nou :)

ElSalvadorDali10.08.2010 19:48

dau 120 cu tot cu taxe