FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

www.starszone.info

AlleXyS29.07.2010 08:07

De curand am infiintat o comunitate noua , care se ocupa de generalitati , oricine este bine-venit la noi , cu idei si discutii noi ! Avem si o zona mica de filme , jocuri , muzica si programe , de unde puteti downloada , zona care speram sa devina cat mai mare !!

 

 

 

 

 

 

 

cum am mai spus .... sunteti bine-veniti oricand , si impreuna poate vom creste comunitatea :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

in final , Hai Steaua :)) 

 

 

 

ups.... daca am gresit cu ceva , sterge-ti mesajul..... cred ca trebuia sa fac reclama unui site care are continut despre Steaua , nu generalitati :D sorry .