Exista la ora actuala, cel putin aici pe site 4 feluri de suporteri sau 5 nu stiu exact, stai sa vad:))))
1. Genul Bogdan P ( adica tu asta de mai sus
))), acesta vrea sustinerea echipei in momentul de fata in mod neconditionat, sa se duca pe stadion sa cante, sa incurajeze echipa, care crede in schimbarile facute in momentul de fata la echipa
2. Genul Stelistul 1995, Steaua Toronto ( etc, etc ), nu stau sa-i enumar pe toti care NU SE DUC niciodata pe stadion, dar care una stiu una spun: fratilor, incurajati echipa la bine si la rau, duceti-va pe stadion d-astea.......
3. Suporterul gen Adrian care sustine sa nu mai ducem la stadion si care spune ca Steaua de azi = Becali!
4. Suporterul gen stix, respectiv eu ( mai temperati ) care desi nu sunt f. incantati de situatia actuala de la club, si sustin sa se continue protestele intr-o forma mai ,, eleganta" spun ca trebuie asteptat un pic
5. Suporterul de floro nu stiu cum din Spania care il iubesc pe Becali si spun ca Steaua ii datoreaza totul ( DA EXISTA SI DE ASTIA CE VA MIRATI)?????!!!!
Gata am terminat, sper ca nu am omis nici un gen daca am facut-o promit sa revin!
Axl Daca imi stergi mesajul asta la care am scris de ma doare mana, te ucid:)))))))))
