FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

bilet

cheliuta_tgv28.07.2010 11:16

va rog frumos sa imi spuneti si mie cum sa imi iau bilet online la Steaua-Craiova....am incercat pe mai multe site-uri si nu merge!!!

Costi28.07.2010 11:24

asteapta si vei putea lua de pe siteul oficial, de la ticketing

 

TURKU28.07.2010 16:33

momentat pana la ora asta nu merge pe fcsbticketing

MALDINI29.07.2010 19:31

as dorii si eu 4 bilete la T1 ... la meciul cu Craiova..cine ma poate ajuta? :D pls

TURKU30.07.2010 09:42

trebuia de miercuri sa lasi mesaj,oricum Succes totusi ne vedem in PELUZA :steag_cruce_invers: