28.07.2010 11:16
va rog frumos sa imi spuneti si mie cum sa imi iau bilet online la Steaua-Craiova....am incercat pe mai multe site-uri si nu merge!!!
va rog frumos sa imi spuneti si mie cum sa imi iau bilet online la Steaua-Craiova....am incercat pe mai multe site-uri si nu merge!!!
asteapta si vei putea lua de pe siteul oficial, de la ticketing
momentat pana la ora asta nu merge pe fcsbticketing
as dorii si eu 4 bilete la T1 ... la meciul cu Craiova..cine ma poate ajuta?
pls
trebuia de miercuri sa lasi mesaj,oricum Succes totusi ne vedem in PELUZA ![]()