Chiar si guvernul Romaniei a incercat o chestie de genul asta anul trecut, spunand ca Liga 1 este "o competitie de interes national". Dar pana la urma contractele sunt contracte, si putem sa ne dam cu curul de pamant cat vrem noi, deoarece aceste acte sunt cat se poate de legale, si perfect normale... fie ca ne place sau nu.
Mai bine am face o petitie catre primariile oraselor de care apartinem, sa se interzica muzica (aka manelele) pe telefonul mobil in mijloacele de transport in comun. Cred ca asa am avea succes mult mai mare. Ce ziceti?