FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand 800 cartele sim cosmote cu bonus 48e fiecare.

wizi27.07.2010 02:56

Asa cum scrie si in titlu, vand 800 cartele sim cosmote cu bonus 48e fiecare.

 

 

Cartelele iti ofera 48 euro bonus, cate 1 euro lunar timp de 48 luni, in perioada de valabilitate a cartelei.

 

Cartelele sunt bulk si se afla in perioada de gratie pana in decembrie.

 

 

Ce puteti face cu ele :

 

 

-puteti primi telefoane, mesaje, puteti afla numarul de tel al cartelei

-le puteti imparti prietenilor,colegilor sau eventual angajatilor daca aveti firma etc

-puteti gasi un numar de telefon interesant pe care sa il pastrati/vindeti. ( eu sincer nu am avut rabdare sa verific numerele cartelelor)

-le puteti vinde mai scump,la bucata

-va puteti crea conturi de youtube,gmail sau alte site-uri care necesita confirmare prin sms. (idee buna pt cei care se ocupa cu internet marketing stuff si nu numai)

-altele

 

 

Pret bulk: 1000 lei (adica 1 leu si 25 bani bucata)

 

ps: le dau pe toate odata, nu vand la bucata.

 

 

 

Loatie: Galati (Trimit oriunde in tara prin curier)

 

contact: ym: wizard_luci2000

tel: 0744.600.641

 

Banner_cartela_48.JPG

Bogdan27.07.2010 06:58

Pai eu am primit dastea moca. Vreo 3. Si tu le vinzi?

Daniel-Ionut27.07.2010 06:59
:D sunt ca alea moca de la Orange.
STARforce27.07.2010 07:40

Imi place ca baiatu' a enumerat mai tot ce se poate face cu ele si cea mai tare e ultima idee -altele.....

wizi28.07.2010 09:07
Pai eu am primit dastea moca. Vreo 3. Si tu le vinzi?

 

 

pai si eu am primit moca vreo 3.

 

dar pe aceste 800 le-am cumparat si eu la randul meu de la cineva...

 

 

STARforce, da..am scris si altele pentru ca mai sunt si alte moduri de a profita de o gramada de cartele

wizi02.08.2010 12:35

pretul este negociabil

wizi06.08.2010 13:44

oretul scade la 800 lei

 

adica doar 1 leu / cartela

AG06.08.2010 13:57

daca stai sa te gandesti sunt relativ bune, poti sa dai de 800 de ori alarme false cu bomba, oriunde:))))) mai ales la Liga.. in groapa.. in colivie..

wizi10.08.2010 08:57
daca stai sa te gandesti sunt relativ bune, poti sa dai de 800 de ori alarme false cu bomba, oriunde:))))) mai ales la Liga.. in groapa.. in colivie..

 

 

:)) da.. tare asta

poti face multe, nu neaparat lucrurile rele sau ilegale.

 

update pret: 500 lei !

wizi11.08.2010 21:24

400 lei !

clausblaus12.08.2010 07:29

Pana la urma cred ca o sa le faci cadou! :D

Bogdan12.08.2010 08:48

exact. Daca tu ai dat bani pe ele, ai cerut inital 1000, apoi 800, apoi 500, apoi 400 sunt curios cat de gratis le-ai luat.

Iti dau 43 de ron pe toate :D

AG12.08.2010 08:58
Iti dau 43 de ron pe toate :D

 

ai luat alocatia ?:))))))

Daniel-Ionut12.08.2010 09:03
ai luat alocatia ? :)) ))))

 

e 42 alocatia ma :)))

Bogdan12.08.2010 09:04

catma? 42 de ron pe luna alocatie?

pe vremea mea era 8 ron :(

wizi12.08.2010 12:59
exact. Daca tu ai dat bani pe ele, ai cerut inital 1000, apoi 800, apoi 500, apoi 400 sunt curios cat de gratis le-ai luat.

Iti dau 43 de ron pe toate :D

 

am nevoie de bani. eu am dat 550 lei pe ele.

 

ultimul pret: 300 lei !

wizi14.08.2010 22:36

valabil

iNsTiGaToR15.08.2010 13:31

La bucata le dai? :))

 

Vreau si eu vro 20

wizi15.08.2010 13:57
La bucata le dai? :))

 

Vreau si eu vro 20

 

 

20 bucati 300 lei

si iti mai dau bonus inca 780 :D

iNsTiGaToR15.08.2010 19:24

N-am ce face cu atatea :)) Nu-s chiar asa diabolic :))

wizi14.09.2010 20:07

anunt valabil

Daniel-Ionut14.09.2010 20:17

Pana la urma cred ca o sa ne faci cadou de Craciun cate o cartela :D

rezistenta_ultras14.09.2010 20:48
Pana la urma cred ca o sa ne faci cadou de Craciun cate o cartela :D

si nici gratis nu o sa le vrea lumea :))

Steaua1947^15.09.2010 15:33

Daca le iau toate nu dai bonus si un telefon ?