FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

vand telefoane

TURKU25.07.2010 13:05

vand nokia3310-35 ron,Sony Cmd27-30 ron,Nokia3410-35ron!!!

3310.jpg

sony_cmd_27.jpg

3410.jpg

blindica26.07.2010 12:14

Dupa blocuri ,bre, nu mai stii ca tu ai zis asa?

TURKU26.07.2010 19:36

corect asa am zis,da am incercat si aici ca si alti ce nu am voie:))numa cu jafuri,alea bune dupa blocuri!!!

toate telefoanele tin 3 zile garantat.

AG26.07.2010 19:44

3310 :)) asta da telefon

TURKU20.08.2010 18:03

update 3410 s-a vandut :beer2::punk: :punk:

nokia6300 stricat putin necesita reparat pret 100 RON !!!

gio_stgloria07.09.2010 11:50
update 3410 s-a vandut :beer2::punk: :punk:

nokia6300 stricat putin necesita reparat pret 100 RON !!!

i-ai facut o reclama , de ti-l cumpara pulea:))