nu sunt suporter de "tastatura"...sunt suporter adevarat...sunt suporter de cand am fost mic...adica de pe la 10ani...adica sunt suporter de peste 13ani...e destul de binisor...nu ma pot compara cu unii care au zeci de ani,si nici nu vreau asta,insa consider ca sunt un suporter adevarat...nu e prima data cand ma duc la un meci al Stelei...am fost mai mult cand joaca prin zona mea...adica TM,Cluj,Alba,tg Jiu odata...din pacate as merge la toate meciurile,insa situatia financiara nu imi permite.Oricum,multumesc de informatii,si sper sa ne intalnim cu totii sa facem galeria
Capul sus nici eu nu merg in toate deplasarile interne chiar daca as vrea nu pot fiindca singur e naspha de tot,dar cu inca cativa pe langa mine Da,Capul Sus poate tragi o fuga sambata in Ghencea sa bem si NOI ca BAIETII,eu azi n-am fost la meci nu am avut cu cine ca ma tinea buzunarele sa vin cu nasul pana la Alba-Iulia dar l-am vazut la terasa cu inca 20 de stelistii.