FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

cedeaza careva abonamentul de anul ce a trecut

voloemil20.07.2010 20:27

salutare

 

 

luna asta sunt intr-un impas in cea ce priveste finantele,asa ca,daca este careva care nu mai vrea sa-si reinoiasca abonamentul sa lase un mesaj

 

mii de multumiri

Daniel-Ionut21.07.2010 21:43

Mutat aici.

Dar din cate stiu eu nu prea poti cu cedarea buletinului pentru ca este si poza si datele personale pe el :)