20.07.2010 20:27
salutare
luna asta sunt intr-un impas in cea ce priveste finantele,asa ca,daca este careva care nu mai vrea sa-si reinoiasca abonamentul sa lase un mesaj
mii de multumiri
salutare
luna asta sunt intr-un impas in cea ce priveste finantele,asa ca,daca este careva care nu mai vrea sa-si reinoiasca abonamentul sa lase un mesaj
mii de multumiri
Mutat aici.
Dar din cate stiu eu nu prea poti cu cedarea buletinului pentru ca este si poza si datele personale pe el ![]()