FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fular AC Milan

Cry.Baby717.07.2010 12:41

Vand fular cu AC Milan in stare super buna , la pretul de 30 de lei.

 

 

Bogdan17.07.2010 13:36

daca dai si sticlele alea, le cumpar eu :D

mstef17.07.2010 13:45

Ai PM.

stelistul^17.07.2010 15:57

ai pm!

DA_HOOL18.07.2010 21:31
Vand fular cu INSURGENTII&AC Milan in stare super buna , amandoua la pretul de 30 de lei.

Le mai ai?

Cry.Baby719.07.2010 08:27
Le mai ai?

 

doar pe cel cu AC Milan