17.07.2010 12:41
Vand fular cu AC Milan in stare super buna , la pretul de 30 de lei.
Vand fular cu AC Milan in stare super buna , la pretul de 30 de lei.
daca dai si sticlele alea, le cumpar eu ![]()
Ai PM.
ai pm!
Vand fular cu INSURGENTII&AC Milan in stare super buna , amandoua la pretul de 30 de lei.
Le mai ai?
Le mai ai?
doar pe cel cu AC Milan