14.07.2010 20:37
RUSINE! iti vinzi patria, iti vinzi tara, iti vinzi emblema, culorile, te vinzi pe tine baaa pentru un milion!
Si daca stau sa ma gandesc mai bine mi-ar reveni cam 35-40% din incasari.
bai pi2do, asta e tricou de antrenament, unde ai vazut tu echipamentul oficial de joc , cu sponsor pe piept ? tufute'n maduva ![]()
E tricoul oficial de joc ma, nu ma joc eu cu clientii... Scrie pe site-ul celor de la Ursus.
Tricoul de antrenament este cel cu maneci galbene.
Este aproape oficial de joc ma... de aia este la juma` de pret, daca vrei du-te si da 300 in magazin si nu mai scrie ursus ![]()

up
60 ron.