FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

VAND TRICOU OFICIAL DE JOC Romania (ROSU)

Ronnie14.07.2010 20:37

Vand tricou oficial de joc al echipei nationale a Romaniei.

 

Stare produs: nou

Marime: XL

Maneca scurta

Marca Adidas

 

Pret: 100 lei.

 

Trimit prin posta romana in tara si predare personala in Bacau. Cei interesati -> astept PM.

 

aaa.JPG

DSC00111.JPG

DSC00112.JPG

Daniel-Ionut14.07.2010 20:43

RUSINE! iti vinzi patria, iti vinzi tara, iti vinzi emblema, culorile, te vinzi pe tine baaa pentru un milion!

Si daca stau sa ma gandesc mai bine mi-ar reveni cam 35-40% din incasari.

AG14.07.2010 20:54

bai pi2do, asta e tricou de antrenament, unde ai vazut tu echipamentul oficial de joc , cu sponsor pe piept ? tufute'n maduva :D

Ronnie14.07.2010 20:55

E tricoul oficial de joc ma, nu ma joc eu cu clientii... Scrie pe site-ul celor de la Ursus.

 

Tricoul de antrenament este cel cu maneci galbene.

 

 

Daniel-Ionut14.07.2010 20:56

Este aproape oficial de joc ma... de aia este la juma` de pret, daca vrei du-te si da 300 in magazin si nu mai scrie ursus :D

tricou-100317220.jpg

Ronnie27.07.2010 19:08

up

 

60 ron.