FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concurs Tricouri ude

Cristinika12.07.2010 23:35

Buna dragii mei.

Sunt Cristin o stelista de cand ma stiu,si particip la un concurs de tricouri ude in cadrul ziarului click si am nevoie de ajutorul vostru.

Ma puteti ajuta cu un vot?

Acesta ste linkul meu unde ma puteti vedea si vota

 

http://www2.click.ro/concurs_foto/tricouri.../poza/1106/#nav

 

Ma bazez pe voi da?

rezistenta_ultras13.07.2010 00:20

nu te votam ca ai tatele lasate .

Ronnie13.07.2010 06:40

Cati ani ai, printesa?

Fane13.07.2010 06:43
Cati ani ai, printesa?

 

Baga-te Ronnie ca nu-i minora :D

 

LUPANU13.07.2010 06:44
nu te votam ca ai tatele lasate .

:)) =)) =)) =)) =)) mooooooor :)):)) :)):)) :))

Daniel-Ionut13.07.2010 06:45
Cati ani ai, printesa?

 

Tarane!

 

PS: prea multe litere.. mi se uzeaza tastatura.. pac pac nu te-am votat.

 

RONNIE inscrie-te ba la concurs! :yeahh:

DA_HOOL13.07.2010 07:10

Buna dragii mei.

Sunt Cristin o stelista de cand ma stiu,si particip la un concurs de tricouri ude in cadrul ziarului click si am nevoie de ajutorul vostru.

Ma puteti ajuta cu un vot?

Acesta ste linkul meu unde ma puteti vedea si vota

 

http://www2.click.ro/concurs_foto/tricouri.../poza/1106/#nav

 

Ma bazez pe voi da?

Mai cristinika eu stiu ca ceri ajutorul unei comunitati foarte mari in Romania,dar cred ca de pe acest forum si site nu cred ca vei avea destule voturi incat sa realizezi ceea ce-ti doresti...incearca pe Steaua.com :steag_sah_mic:

Din partea mea ai un vot daca te duci in fata la dinamu si pui fularul la gat statuei:)))

 

 

mstef13.07.2010 19:31

OTV-izarea si becalismul sunt curentele sociale de referinta ale acestor vremuri... trist dar adevarat.

Azzido27.07.2010 06:42

ba, dar o tata calumea n-am vazut si eu pe siteul ala. Numai naspete pe click asta