FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abonament 2010-2011

MALDINI12.07.2010 14:42

Ma poate ajuta cineva , daca trimit banii + vechiul abonament prin DACOS care ajunge la autogara Militari , sa mi-l reinoiasca si mie ? Va rog mult de tot !!!! Am sunat la secretariat si nu pot platii cu cardul , va rog daca ma poate ajuta cineva

MALDINI12.07.2010 23:21

Chiar nu ma poate ajuta nimeni?

LUPANU13.07.2010 06:51
Chiar nu ma poate ajuta nimeni?

Maldini ...mai traiesti ma ?

 

 

Frate...nu prea se poate face nimic pt abonamentul tau! ... trebuie as fi tu cu buletinul tau la casa... insa eu nu mi-as lua abonament!

MALDINI13.07.2010 14:21

Nu trebuie sa vin eu personal cu buletinul , am sunat la secretariat , au spus ca trebuie decat sa vina o persoana cu abonamentul meu vechi , cu banii si mi-l schimba..pls...ajutati-ma si pe mine :(

alleN113.07.2010 20:25

Maldini dak ai incredere te ajut eu man

Edededi14.07.2010 09:03

ma ofer si eu sa ajut doar sa am timp

MALDINI14.07.2010 16:41

Spuneti-mi cu ce autocar si cand sa va trimit banii si abonamentul...:D

alleN118.07.2010 18:25

maldini da`mi pm cu nr tau si te sun sa vedem cu facem ...

 

 

MALDINI20.07.2010 13:15

Am ajuns eu in Bucuresti si mi-am luat abonament . Multumesc oricum.

Tz3pI20.07.2010 17:46

In momentul de fata, multi sunt nehotarari daca isi vor face abonament sau nu si altii care sunt fermi convinsi sa nu-si mai faca. De asta cred ca nu s-a ingramadit lumea sa te ajute. E bine ca ai rezolvat problema.

rezistenta_ultras20.07.2010 22:37
In momentul de fata, multi sunt nehotarari daca isi vor face abonament sau nu si altii care sunt fermi convinsi sa nu-si mai faca. De asta cred ca nu s-a ingramadit lumea sa te ajute. E bine ca ai rezolvat problema.

care multi?ca s-au dat peste 3 mii de abonamente intr-o saptamana si ceva.

si mai sunt 2 saptamani pana la meciul cu Craiova.

Tz3pI20.07.2010 23:18

Ma refer printre prietenii din AISS. Unii dintre noi am folosit abonamentul sezonul trecut doar de cateva ori...

rezistenta_ultras20.07.2010 23:33
Ma refer printre prietenii din AISS. Unii dintre noi am folosit abonamentul sezonul trecut doar de cateva ori...

aa,multi dintre prietenii tai...

credeam ca vorbesti la general.eu n-am niciun prieten sa nu-l si fii prelungit.

Daniel-Ionut21.07.2010 07:50

Din moment ce problema cu abonamentul s-a rezolvat, TOPIC INCHIS!