Marti, 13 iulie 2010, incepand de la ora 18:30, ros-albastrii vor disputa un ultim meci inainte de venirea in tara:
Steaua - Wattens
Deoarece Zamalek Cairo nu a putut onora prezenta la aceasta partida, Wattens, echipa din Liga a treia austriaca, a acceptat oferta Stelei de a-i fi partenera de joc. Rusinica pentru Zamalek!
Steaua, care a rulat aproape intregul lot de jucatori aflat la dispozitia lui Victor Piturca, se pare ca va avea un meci care nu-i va pune probleme. Asa incat ne asteptam la a sasea victorie din 6 meciuri.
Avem o echipa noua in care ne punem mari sperante in campionatul care urmeaza. Asteptam cu interes si meciurile din cupele europene. FORZA Steaua!

