FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cat ar merita programul oficial Steaua-Barcelona??

armanovici31.12.2005 09:08

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...AMEBI%3AIT&rd=1

 

Ma gandesc sa il achizitionez si nu stiu cat de mult ar merita sa licitez pe el..

steauaclub.tk31.12.2005 10:00

Cu un dolar mai mult decat cel care a licitat inaintea ta. :wink: E ceva care merita banii!

Ultras_Fever31.12.2005 10:05

ti-am zis cat sa dai pe el! eu sunt peste_tot asa ca... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cristianotopeanu31.12.2005 12:25

Sincer, 25-30 lire ar fi suma maxima pe care as da-o. Gandeste-te ca dupa ce te vei uita la el, te vei plictisi.

armanovici31.12.2005 13:29

Nu e vorba de plictiseala...Este o pretioasa amintire!

cristianotopeanu31.12.2005 15:31

Daca vrei amintiri, hai sa luam impreuna meciuri mai vechi :). Eu iau, nu e o problema, dar gandeste-te cum ar fi daca ne-am uni fortele macar noi astia mai bogati :D.

armanovici08.01.2006 07:25

Gata..l-am achizitionat...16.26 GBP

 

Este in stare impecabila...super multumit!

cristianotopeanu08.01.2006 16:42

Bravo !!! Acum scaneaza-l pentru ceilalti :D .

dbd09.01.2006 11:32

felicitari...cred ca se merita banii...

armanovici16.01.2006 19:58

Priviti ce raritate... :!: :!:

 

prohibitv pretul insa,si totusi..100 de pagini!!

 

http://cgi.ebay.co.uk/Steaua-Bucharest-v-R...1QQcmdZViewItem

 

in curand o sa va furnizez si imagini din programe oficiale ale meciurilor Stelei :D ...colectia mea,mica dar inimoasa!

latifundiarul18.01.2006 11:32
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...AMEBI%3AIT&rd=1

 

Ma gandesc sa il achizitionez si nu stiu cat de mult ar merita sa licitez pe el..

 

25 de dolari 8O

cristianotopeanu19.01.2006 11:27

Da Armanovici, programul Cupei Intercontinentale il am eu (scanat) si nu mi se pare ca are 100 de pagini, ci 32 :).

armanovici20.01.2006 22:24

Program is about 100 pages and in excellent condition....descrierea facuta de vanzator...si nu cred ca minte...o sa il intreb!