http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...AMEBI%3AIT&rd=1
Ma gandesc sa il achizitionez si nu stiu cat de mult ar merita sa licitez pe el..
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...AMEBI%3AIT&rd=1
Ma gandesc sa il achizitionez si nu stiu cat de mult ar merita sa licitez pe el..
Cu un dolar mai mult decat cel care a licitat inaintea ta. :wink: E ceva care merita banii!
ti-am zis cat sa dai pe el! eu sunt peste_tot asa ca... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sincer, 25-30 lire ar fi suma maxima pe care as da-o. Gandeste-te ca dupa ce te vei uita la el, te vei plictisi.
Nu e vorba de plictiseala...Este o pretioasa amintire!
Daca vrei amintiri, hai sa luam impreuna meciuri mai vechi
. Eu iau, nu e o problema, dar gandeste-te cum ar fi daca ne-am uni fortele macar noi astia mai bogati
.
Gata..l-am achizitionat...16.26 GBP
Este in stare impecabila...super multumit!
Bravo !!! Acum scaneaza-l pentru ceilalti
.
felicitari...cred ca se merita banii...
Priviti ce raritate... :!: :!:
prohibitv pretul insa,si totusi..100 de pagini!!
http://cgi.ebay.co.uk/Steaua-Bucharest-v-R...1QQcmdZViewItem
in curand o sa va furnizez si imagini din programe oficiale ale meciurilor Stelei
...colectia mea,mica dar inimoasa!
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...AMEBI%3AIT&rd=1
Ma gandesc sa il achizitionez si nu stiu cat de mult ar merita sa licitez pe el..
25 de dolari 8O
Da Armanovici, programul Cupei Intercontinentale il am eu (scanat) si nu mi se pare ca are 100 de pagini, ci 32
.
Program is about 100 pages and in excellent condition....descrierea facuta de vanzator...si nu cred ca minte...o sa il intreb!