Ma uitam la sport in seara asta si il ascultam pe Ilies si Maldarasanu...Am o varsta si poate e singura sansa de a mai prinde un contract in afara.. ma gandesc si la familia mea... Ok am inteles toata povestea..le dau dreptate dar imi aduc aminte cand Laca trebuia sa plece sa semneze un contract in afara.. imi scapa acum numele echipei..nu ca ar fi important, dar aduceti-va aminte ca avionul lui a avut intarziere si in momentul acela a renuntat considerand ca e semn rau si nu a mai plecat.. pt el nu contau banii in acele momente?? Astfel de caractere nu mai exista la noi acum... Doamne cat imi lipseste...
~A fi suporter e un drept al tuturor A reusi e o onoare pentru putini~
