FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fulare si Tricouri OFERTA

gabitzubrasov03.07.2010 08:02

fular Liverpool-Unirea 50 ron iar celalalte se vand la 40 ron /bucataDSC00710.JPG

DSC00244.JPG

 

DSC00274.JPG

 

DSC00291.JPG

 

Maye03.07.2010 12:36

Cat vrei pe ala cu Fener?

Are numar pe spate?

RobYnho03.07.2010 12:52
Cat vrei pe ala cu Fener?

 

40.

 

Ba, huliganule, ala cu 7 e made in piata sau .. ?

TURKU03.07.2010 15:14

pe ala cu Fener poate ti-l i-au la primul meci acasa pe Ghencea :steag_cruce_invers::hmmm: ori in deplasare etapa a-3-a la Brasov :beer2::hmmm:

gabitzubrasov04.07.2010 09:16

roby da e made piata dar e mai calitativ sa zic asa...

turku poate la Brasov daca il mai am pana atunci(daca esti hotarat il tin)

 

Cat vrei pe ala cu Fener?

Are numar pe spate?

nu are numar,are holograma deci banuiesc ca e original...si 40ron pretul lui
gabitzubrasov05.07.2010 19:19

OFERTA tricourile la 65 ron amandoua saptamana asta

Cry.Baby707.07.2010 11:48
:steag_sah_mic: