03.07.2010 08:02
Cat vrei pe ala cu Fener?
Are numar pe spate?
Cat vrei pe ala cu Fener?
40.
Ba, huliganule, ala cu 7 e made in piata sau .. ?
pe ala cu Fener poate ti-l i-au la primul meci acasa pe Ghencea ![]()
ori in deplasare etapa a-3-a la Brasov ![]()
![]()
roby da e made piata dar e mai calitativ sa zic asa...
turku poate la Brasov daca il mai am pana atunci(daca esti hotarat il tin)
nu are numar,are holograma deci banuiesc ca e original...si 40ron pretul luiCat vrei pe ala cu Fener?Are numar pe spate?
OFERTA tricourile la 65 ron amandoua saptamana asta