De cand cu venirea lui Oleg si cu mersul bun al echipei,Gigi nu a prea mai fost criticat pe forum.
Adevarul e ca nu a mai intervenit in problemele echipei,asa cum o facea pe vremea lui Walter.Nici interventiile lui publice nu au mai fost de natura sa starneasca furtuna.Salariile au fost platite la timp,primele de joc la fel.
A devenit GB un tip fara cusur sau cusururile pe care le are nu ne deranjeaza pentru ca nu privesc fotbalul?In speta Steaua.
Consider ca un astfel de climat,dublat de forma buna a Stelei,e propice atragerii meci de meci a suporterilor in TFR.Sa fim mereu 30.000,ar fi magnific.
