FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaguri in culori ros-albastre(Peluza Sud)

george8424.06.2010 08:15

mda.......sa incepem......doua steaguri de vanzare,unu este ideal pentru baietii de la Peluza Sud(sau fetele) are scris pe el The south will rise again......adica,sudul va rasarii din nou(poate rasare de tot sa plece ciobanu,oricum el nu a apus) dimensiuni 1,50 m cu 90 cm,are doua agatatoti de metal......ce sa mai zic...daca esti de la sud sau sustii baietii de acolo,nu-l pierde.......pret 70 lei...trimit sin provincie ramburs... fularultras

asa....alt steag....are un cap de mort cu palarie...si mai departe aceleasi dimensiuni.....si pozele spun tot...pret 50 lei....am si poze puse sa le vedeti mai bine........hai bafta :steagcruce:

id contact f***@*** ps;sa dea add doar cei cu adevarat interesati.ms

dadadeweweweweweweewewe.jpg

pirat.jpg

Fane24.06.2010 10:19

Cel rosu a fost dat.

george8424.06.2010 10:27
mda.......sa incepem......doua steaguri de vanzare,unu este ideal pentru baietii de la Peluza Sud(sau fetele) are scris pe el The south will rise again......adica,sudul va rasarii din nou(poate rasare de tot sa plece ciobanu,oricum el nu a apus) dimensiuni 1,50 m cu 90 cm,are doua agatatoti de metal......ce sa mai zic...daca esti de la sud sau sustii baietii de acolo,nu-l pierde.......pret 70 lei...trimit sin provincie ramburs... fularultras

asa....alt steag....are un cap de mort cu palarie...si mai departe aceleasi dimensiuni.....si pozele spun tot...pret 50 lei....am si poze puse sa le vedeti mai bine........hai bafta :steagcruce:

id contact f***@*** ps;sa dea add doar cei cu adevarat interesati.ms

a ramas doar cel pe fond alb.....grabiti-va :).... :steag_cruce_invers:

AG24.06.2010 21:07

the south will rise again :D tare ideea, dar SUDUL NU VA APUNE NICIODATA

weedandweird01.07.2010 17:07

@AG

 

Asa se gasesc in magazine,cu acest mesaj,nu le-a imprimat cineva special pentru Peluza Sud.

Este un steag confederat tipic care in America are conotatii-white power.

Sunt relativ ieftine(cunosc pretul dar nu vreau sa-i stric omului deverul :)) ).Mai sunt si altele..Southern Pride,Southern Way etc.

Bogdan01.07.2010 17:33

steag sudist pentru cine vrea sa-si cumpere, simplu, : http://www.kaki.ro/produse/steag-confedera...t-90x150-cm.php

Daniel-Ionut01.07.2010 18:12

Hai ma si voi acum... ii stricati pretul omului :)

george8402.07.2010 03:06

stati linistiti ca nu imi strica nimeni pretul(oricum in Romania nu se gaseste,cel putin eu nu le-am luat din romanica)si oricum s-au dat!

NU S-AU DAT!!!! :steag_cruce_invers:

Bogdan02.07.2010 07:27

Pai tocmai asta zic. Steagurile lui George sunt mai speciale. Alea de pe kaki sunt simple

*Alecs*02.07.2010 10:18

Ar fi tare unul si cu South Park :) )

george8415.07.2010 17:58

hopaaaaa....bine am revenit....si cu steaguri noi...aceleasi steaguri aceleasi preturi!!!!3 din alea pe fond alb si unul cu ''Peluza Sud'' :thumbsup:

hai la baiatu ca se vand mai bine ca abonamentele lu Jiji cu tricouri si haleala moca.. :ce_oameni:

PS; aaa....siiii.........da-ti si o geana aici.....nu de alta dar sa ma laud si eu putin :naughty:http://supersteaua1947.page.tl/

stelistul^16.07.2010 07:32

daca iau steag vinzi si fulare? :D

DA_HOOL16.07.2010 14:50

PS; aaa....siiii.........da-ti si o geana aici.....nu de alta dar sa ma laud si eu putin :naughty:http://supersteaua1947.page.tl/

 

Poi ma georgika asa te lauzi ma frate cu gunoiul ala de acolo ultimul?

O fi jucat rapiduletzu tau cu Steaua in Cupa UEFA dar gunouiul ala de acolo strica toata colectia...te inteleg ca esti inrait cu ele dar ma faci sa cred ca jumate esti fan granata?

 

 

snap03231.JPG

george8416.07.2010 15:18

 

Poi ma georgika asa te lauzi ma frate cu gunoiul ala de acolo ultimul?

O fi jucat rapiduletzu tau cu Steaua in Cupa UEFA dar gunouiul ala de acolo strica toata colectia...te inteleg ca esti inrait cu ele dar ma faci sa cred ca jumate esti fan granata?

 

 

ne place sau nu au facut si ei parte din istoria nostra europeana :punk:

ps;oricum i-am ars :clap:

Maye16.07.2010 15:35

Cat vrei pe fularul cu West Ham?

george8416.07.2010 17:12
Cat vrei pe fularul cu West Ham?

o rugaminte mare la voi nu incercati ca nu dau nimic din colectie!!!deci numai incercati cu d'alea cat vrei pe ala pe ala cat ceri!!va rog frumos :thumbup:

Maye16.07.2010 19:04

Freak!

george8420.07.2010 17:18

vandut cel cu sudul!!!!!!!!!!!!

weedandweird28.07.2010 20:04

100_0155.jpg Cum spuneam..relativ usor de procurat si destul de ieftine(CCA 10$).

100_0156.jpg

Nu vand,nu cumpar.Doar doresc sa ajut pe cei care doresc sa-si procure singuri la un pret bun ;) .