mda.......sa incepem......doua steaguri de vanzare,unu este ideal pentru baietii de la Peluza Sud(sau fetele) are scris pe el The south will rise again......adica,sudul va rasarii din nou(poate rasare de tot sa plece ciobanu,oricum el nu a apus) dimensiuni 1,50 m cu 90 cm,are doua agatatoti de metal......ce sa mai zic...daca esti de la sud sau sustii baietii de acolo,nu-l pierde.......pret 70 lei...trimit sin provincie ramburs... ![]()
asa....alt steag....are un cap de mort cu palarie...si mai departe aceleasi dimensiuni.....si pozele spun tot...pret 50 lei....am si poze puse sa le vedeti mai bine........hai bafta ![]()
id contact f***@*** ps;sa dea add doar cei cu adevarat interesati.ms





