FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand Fanion ORIGINAL Steaua-Anderlecht 1986 Semi-finala CCE

ionutz_bc15.06.2010 14:46
De curand am intrat in posesia acestui fanion original din anul 1986 de la semifinala dintre Steaua si Anderlecht din 16Aprilie,anul de glorie al Stelei in care a castigat si Cupa Campionilor.Posibilii cumparatori sa stie k il pot achizitiona incepand de la 35ron plus eventualul transport eu fiind din Bacau.

Picture_003.jpg

Picture_001.jpg

Tanaru` Young15.06.2010 16:06

Si cum te-ai hotarat sa-l vinzi ?

bogdanbog15.06.2010 16:29

Criza...

RobYnho15.06.2010 16:50

E frumos, ce-i drept.

Tanaru` Young15.06.2010 16:51

E-al drqului de tentant,dar vorba lui Bogdan,criza si bani :wanker:

TURKU15.06.2010 17:25

il am si eu dar fara agatatoarea aia sa il caut in ce cutiuta il am,oricum nu il vand pentru nimic in lume,e o amintire placuta

ionutz_bc15.06.2010 18:05

Sincer va zic ca il vand deoarece chiar dak sunt din Bacau nu sunt deloc stelist ci RAPIDIST si e pacat sa-l tin aiurea cand pentru altcineva conteaza si inseamna foarte mult mai ales k are atata insemnatate iar pretul unui astfel de fanion e sigur mai mare si inca astept oferte ca l-am dat pe mai multe site-uri.