15.06.2010 14:46
De curand am intrat in posesia acestui fanion original din anul 1986 de la semifinala dintre Steaua si Anderlecht din 16Aprilie,anul de glorie al Stelei in care a castigat si Cupa Campionilor.Posibilii cumparatori sa stie k il pot achizitiona incepand de la 35ron plus eventualul transport eu fiind din Bacau.


