FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

www.forum.clubbd.ro

skypedark14.06.2010 08:40

salut ma numesc Florin si sunt din barlad am 17 ani am decis sa deschid clubbd.ro din cererea unor prieteni si am acceptat

problema este ca nu prea am vizitatori si utilizatori care ar fi idea ca sa fac utilizatori si vizitatori?

www.forum.clubbd.ro

caut staff

multumesc