13.06.2010 16:48
Am gasit un scan dupa un articol care imi scapase. Apoi am vazut ca era demult pe net. Nu stiu cati din voi l-ati vazut, recunosc ca eu n-am stiu de interviul asta pana acum. Articolul il recomand si l-am citit pe sportvox, aici. (de fapt mai precis poza din articolul ala).
Ma face sa ma oftic ca nu am trait atunci. Cat de tare sa fii sa n-ai emotii in fata lui AC Milan?
