FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lacatus in mai 1989

kwmonic13.06.2010 16:48

Am gasit un scan dupa un articol care imi scapase. Apoi am vazut ca era demult pe net. Nu stiu cati din voi l-ati vazut, recunosc ca eu n-am stiu de interviul asta pana acum. Articolul il recomand si l-am citit pe sportvox, aici. (de fapt mai precis poza din articolul ala).

 

Ma face sa ma oftic ca nu am trait atunci. Cat de tare sa fii sa n-ai emotii in fata lui AC Milan?

iNsTiGaToR19.06.2010 20:50

Asta ma face sa regret tot mai mult ca m-am nascut dupa '90..