Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata.
Inapoi la site
Arhiva Forum
›
Arhiva forumului
› Va urez tuturor...doar o noua Haka!
Va urez tuturor...doar o noua Haka!
dankressman1
24.12.2005 13:54
http://www.220.ro/stuff/Noua_Haka_Kapa_o_Pango.htm
meshteroo
24.12.2005 14:36
Eu cred ca reclame se fac lar...RECLAME! :evil: